فروشگاه آنلاین

فروش محصولات گروه تولیدی لبخند پلیمر و ارسال آن به تمام نقاط ایران

اطلاعات بیشتر

حضور در نمايشگا ها

حضور در نمايشگاه بين المللي داخلي و نمايشگاه بين المللي خارجي

اطلاعات بیشتر

مجوز ها

دارای مجوز رسمی بهداشت جهت اطمینان بیشتر از تولید محصولات کاملا بهداشتی

اطلاعات بیشتر

خط مشی گروه تولیدی لبخند پلیمر

خط مشي ما بر مبناي کرامت انسانی ، اعتماد متقابل و كار گروهي با هدف بهبود مستمر استوار بوده و همواره در تلاش براي رقابت ، آزمايش ، ارزيابي مجدد و همينطور افزايش و بهبود استانداردهاي برتری مي باشيم.

خط مشی گروه تولیدی لبخند پلمیر ؛ ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان - ارتقاء دانش فنی مشتریان - ارتقا مداوم کیفیت خدمات - تقویت روحیه مشتری مداری

گروه تولیدی لبخند پلیمر از همان ابتدا با دستور کار قرار دادن ساخت سالن های تولیدی مجهز به ماشین آلات مدرن و استاندارد و نیروی کار متخصص، با هدف تولید ظروف یکبارمصرف بهداشتی و با کیفیت در حد استانداردهای جهانی، قدم به عرصه تولید ظروف یکبار مصرف گذاشت و تا کنون توانسته حضوری قدرتمند و مستمر در بازارهای داخلی و منطقه ای داشته باشد.

درباره لبخند پلیمر

گروه تولیدی لبخند پلیمر فعالیت خود را به عنوان تولید کننده ظروف یکبارمصرف بهداشتی از سال 1381 آغاز نموده و در مهر ماه سال 1395 با به ثبت رساندن برند تجاری لبخند پلیمر و اخذ مجوزهای لازم از وزارت محترم بهداشت و درمان توانسته بعنوان یکی از تولیدکنندگان ظروف یکبارمصرف در راستای فرهنگ سازی استفاده صحیح از آن فعالیت نماید. گروه تولیدی لبخند پلیمر با کسب تجربه ی چندین ساله ی خود امروزه توانسته است با تنوع محصولات بهداشتی وظیفه ای هر چند کوچک در راه تامین نیازهای مشتریان در تهیه محصولاتی با کیفیت و شایسته ایفا نماید.


چشم انداز لبخند پلیمر

گروه تولیدی لبخند پلیمر درصدد است، با رعایت اصول مشتری مداری از طریق نوآوری در تمامی فعالیت های مجموعه، ارتقاء فن آوری ها، بهبود مستمر و با اشراف کامل بر بازار های ملی، منطقه ای و بین المللی، به عنوان الگوی برتر کیفیت و سرآمدترین مجموعه تولید کننده ظروف یکبار مصرف ایران مطرح گردد. گروه تولیدی لبخند پلیمر با اعتقاد به رعایت ارزش های اخلاقی و احترام به محیط زیست و احساس مسئولیت نسبت به پذیرش آثار و تبعات فعالیت خود، پای بر عرصه تولید نهاد و اقدامات بسیاری در راستای ایجاد فرهنگ صحیح استفاده از ظروف یکبار مصرف در بین مصرف کنندگان را طرح ریزی و اجرایی نموده است. امیدواریم در آینده نزدیک با آگاهی رسانی بیشتر به مسئولان ذیربط نسبت به منافع بازیافت ظروف یکبار مصرف، گامی کوچک در راستای باورمان برداریم.

ارزش های گروه تولیدی لبخند پلیمر
  • سلامت محیط زیست و پاکیزه نگاه داشتن آن
  • توجه به منافع ملی بر اساس مسئولیت اجتماعی و ارزش های انسانی

  • رعایت مصالح و حقوق تمام ذینفعان

  • توسعه مشارکت و کار گروهی

  • اشتغال آفرینی پویا

اهداف گروه تولیدی لبخند پلیمر
  • تولید و عرضه محصولات بهداشتی و با کیفیت بر اساس استانداردهای جهانی
  • توسعه سهم بازار از طریق افزایش توان رقابتی
  • حرکت بر محور مشتری مداری
  • ارتقاء دانش، مهارت و توان نیروی انسانی از طریق آموزش های اثربخش
  • بهره گیری از فن آوری اطلاعات و ارتباطات و ورود به عرصه تجارت الکترونیک